13 Mayıs 2012 Pazar

GEZ-GİLLER LONDRA'DA -4- Son Gün Alışveriş

                             Gezi öncesi eş dosttan siparişler alındı, benim listem ise epey bi ilginçti.

Toni&guy frizz smoothing shampoo
splenda sakarin
mcvities dark bisküvi
portakal şeklinde çikolata
Traxam merhem ( vuruğa şişe birebirmiş çocuklu olanlar için kıymetli)
Kolleksiyonerler için bol bol magnet


Oxford Street ve Regent Street gezmeye doyamayacağınız mağazalarla dolu, Hoş Koca-ma'nın ABD de sık sık ziyaret ettiği, öve öve bitiremediği "abercrombie" mağazası, bir ara sokaktaydı, ama adam mağazaya basılan parfüm kokusundan buldu yerini ya, 

Gece klübü kıvamında zifiri karanlıkta spotlar altında manken gibi kızlar ve erkekler tarafından yapılan satış iyi bir pazarlama stratejisi orası kesin.

Hani  bizim AVM lerde "English Home" girdiğimizde pembeli, beyazlı, çiçekli, böcekli bir hava vardır, anneannelerimizden kalma çay takımlarını andırır, İşte Öyle bir mağazaya girdim ki, hiç çıkmak istemedim. 
Hepi topu cay, reçel, şekerlemelerin satıldığı mağazada herşeyi kokladım:)


                            hıımmm, şarap almadan kolleksiyonumuza yeni tatlar katmadan gitmeyelimYurt dışına gittiğimde Kitapçıları gezmeyi çok severim, Hamleys Oyuncak mağazasına da bakmadan dönmemek gerekir. 5 katlı mağazada artık çeşitleri siz düşünün. Kraliyet Ailesinin lego ile yapılan devasa heykelleri dikkat çekiciydi.

3 yorum:

 1. londrayı o kadar çok seviyorumki, en son yılbasında ordaydım ama bu fotoları gorunce yine gideceğm sanırım :)bizdeki english home mağazası ordaki cath kidston :)

  YanıtlaSil
 2. @Rainbow Gatherer noel zamanı ayrı bir keyif olsa gerek londra, en azından dükkan ve mağazalar daha geç kapanıyoryormuş duyduğuma göre o günlerde:)

  YanıtlaSil
 3. aa şu ingiliz country tarzı dükkanları ben de severiiim.
  :)

  YanıtlaSil

Üyelik olmadan yorum yazmak isterseniz, Yorumlama biçiminden, en altta "Anonim" seçeneğiyle gönderebilirsiniz.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...